Skip links

Neem contact op

Via onderstaand formulier kunt u al uw vragen stellen

Hoofdlocatie Prinses Amalia

Spaanseweg 20
Rotterdam

Interim-directeur Carla Raben

carla@kcprinsesamalia.nl

Manager Personeelszaken Anja Lukas

anja@kcprinsesamalia.nl

Afdeling Planning & Plaatsing Sandra van Oostenbrugge

sandra@kcprinsesamalia.nl

Afdeling Administratie Margreet Welfing

margreet@kcprinsesamalia.nl

Leidinggevende HEDO Wendy Sterkman

wendy@kcprinsesamalia.nl  

Leidinggevende BSO Sonia el Ghabi

sonia@kcprinsesamalia.nl

Assistent leidinggevende BSO Rachida Abarkan

rachida@kcprinsesamalia.nl

Zorgcoördinator Jolanda van den Heuvel 

zorg@kcprinsesamalia.nl 

VVE-Coach Wandana Ramkhelawan-Goerdin

vve-coach@kcprinsesamalia.nl